Літні канікули для школярів на Мальті. Раннє бронювання до 30.12.2015!

Мовна школа на Мальті International House Malta-Gozo запрошує дітей та підлітків 7-17 років провести літні канікули на березі моря і активно вивчати англійську. А також пропонує знижки для тих, хто забронює навчальний курс до 31.12.2015!

Освітня програма в школі IH Malta-Gozo проходить в стилі "fun & education": щодня для студентів проводяться заходи (спортивні ігри, екскурсії та ін.), які допомагають вивчати англійську природним шляхом, а не тільки в класних кімнатах. Проживання та навчання проходять на території 4-х зіркового готелю Paradise Bay. У готелі є басейни (критий і відкриті), тенісні корти, приватний пляж, тераси, волейбольні корти і центр дайвінгу, вільний Wi-Fi.

Переваги навчання в IH Malta-Gozo:

20 уроків General English на тиждень (тривалість уроку 45 хвилин);
максимум 15 студентів у класі;
сертифіковані вчителі (CELTA / IHC);
по закінченню навчання видається сертифікат;
проживання в номерах для 3-4 чоловік;
кімнати в південному крилі з балконом з видом на море;
батьки можуть супроводжувати дитину, проживаючи в цьому ж готелі або записавшись на курси IH Malta-Gozo.

Школа IH Malta-Gozo входить в мережу International House World Organisation (IHWO). Це одна з найбільших і давно існуючих міжнародних мереж шкіл з навчання іноземної мови. Перші школи IH відкрили свої двері в 1953 році і на даний момент ця мережа може запропонувати студентам на вибір більш 150 шкіл у 50 країнах світу, на кожному континенті. Школи цієї мережі популярні серед студентів завдяки оптимальному поєднанню «ціна-якість».