Наша адреса: м.Київ

вул. Коперника, 29Персональная консультация бесплатно
Мы поможем определиться и подобрать подходящее направление
Ваше повідомлення успішно відправлене!

Ваш помічник в отриманні вищої освіти за кордоном - освітня компанія Educat

Компанія «Едукет» працює в сфері освіти за кордоном вже не перший рік і відрізняється від більшості, перш за все, своєю відповідальністю, надійністю та вигідними умовами співробітництва. Менеджери нашої компанії володіють досвідом, знаннями та зв’язками, які обов’язково знадобляться кожному, хто бажає навчатися за кордоном. Наша ціль – полегшити вам або вашим дітям не тільки пошук навчального закладу або курсів, заощадити ваш час і гроші, але й гарантувати безпеку. Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в законності кожного контракту в сфері освіти.

Працювати в команді з нами – вигідно! Яким би не був ваш бюджет на освіту, ми підберемо для вас найоптимальніший варіант або підкажемо, як отримати безкоштовну освіту в Європі, вивчавши мову тієї або іншої країни.

Безумовно, іноземна мова, особливо, англійська на даний момент - це перепустка у «великий світ». Володіння нею, навіть на розмовному рівні, відкриє безліч шляхів для особистого розвитку, навчання, роботи та подорожей. З нашою допомогою ви обов’язково наблизитесь до своєї мрії!

Найбільш ефективний спосіб дійсно вивчити англійську, як і будь-яку іншу мову, - вчити її за кордоном. Вчити мову за кордоном набагато простіше, оскільки ви потрапляєте в реальне мовне середовище і просто поглинаєте в себе інформацію, як губка: всі нові слова, мовні звороти та манеру вимови, а також поступово вчитесь розмовляти, оскільки жити без знання мови можна, але складно і не цікаво. Навчання в країні носіїв мови дає можливість не тільки швидше заговорити на іноземній мові, але й познайомитися з культурою та історією країни, де ви будете навчатися, зустрітися з цікавими людьми, побачити безліч пам’яток і подорожувати світом.

В цілому, вивчення іноземної мови або отримання освіти за кордоном відкриє вам безліч можливостей зробити своє життя яскравішим.

На нашому сайті представлений широкий вибір програм та університетів, ви можете відфільтрувати їх за важливими для вас критеріями, такими як країна, мова або вартість. Якщо ви не знайшли те, що шукали, у вас лишились запитання або ви хочете отримати більш детальну інформацію, заповніть форму або зателефонуйте нам на номери, вказані на сайті. Ми з радістю допоможемо в усьому!

Освіта за кордоном більше, ніж в 500 навчальних закладах і в більш, ніж 20 країнах світу. Едукет гарантує надійність, безпечність та якість освіти і міжнародних програм за кордоном, як для дітей, так і для дорослих!


отзывы
 • Юлія Лозенко

  Цього літа відправила дітей на вивчення англійської мови у Туреччину. У мене дві дівчинки 14 і 10 років. Програма дуже цікава, діти навчалися з викладачами- носіями мови. Окрім уроків були цікаві екскурсії і звичайно море. Дітям дуже сподобалося. Обов'язково звернемося до Вас наступного літа.nnnn

  21.09.2021
 • Евгения Безкоровайная

  Моя дочь (11 лет) ездила с компанией Educat в языковой лагерь в Турции в августе 2021 года. Приехала с массой впечатлений, все очень понравилось - программа, экскурсии, сервис и руководитель группы. С нетерпением ждет следующей поездки.

  01.09.2021
 • Оксана Филоненко

  Наш сын Александр в августе 2021 года посещал языковый лагерь в Турции. Организаторами и координаторами поездки была компания «EDUCAT». Огромная благодарность за безупречную организацию, прекрасную программу, которая предусматривала замечательные условия для детей в развитии их языковой активности с носителями языка, интересные проекты, прогулки, игры, экскурсии. Желаю «EDUCAT» дальнейшего процветания!!!

  16.09.2021
 • Галина Канюка

  Дякуємо Educat за чудову поїздку в Турцію. Наша дитина була наймолодшою і ми хвилювались. Але все пройшло дуже добре і всі повернулись щасливі.

  20.08.2021
 • Татьяна Сиротюк

  Спасибо огромное сотрудникам EDUCAT за организацию поездки в Турцию в августе 2021.Сын в восторге!!! Увлекательные занятия, захватывающие экскурсии на английском, тёплая дружеская атмосфера))Самые позитивные эмоции!Отдельное спасибо Ольге за сюрприз имениннику ( как раз у сына День рождения был на отдыхе).Ждём с нетерпением следующих поездок

  09.09.2021