Наша адреса: м.Київ

вул. Коперника, 29

Знайти

School of Form, Poznan

  • Розташування: Познань
  • Мова навчання: польська/англійська
€ 3275

Навчальний заклад проводить курс польської мови для адаптації

Залишити заявку
Ваша заявка успешно отправлена!
  • Опис
  • Програма
  • Проживання
  • Фото/відео
  • Ціни

Освіта за кордоном-відкриває перед Вами двері до нових можливостей. Все частіше можна почути про те, що люди хочуть навчатись в європейських вишах. І не дарма.Висококвалфіковані викладачі роблять все, щоб зацікавити студентів, навчити та випустити дійсно спецілістів, які не тільки будуть вільно володіти зарубіжними мовами, а ще й в майбутньому використовувати всі навички яким навчились за роки перебування в університеті. Тож одного разу, як ви надумаєте навчатися за кордоном, обирайте компанію "EDUCAT" ми з радістю допоможемо Вам у будь-якому питанні. 

School of Form є структурним підрозділом Варшавського університету соціальної психології та гуманітарних наук, єдиного з недержавних вузів Польщі, що володіє правом присудження вчених ступенів у галузі психології, соціології, культурознавства.

School of Form-це новісінький університет, який відкрив свої двері в жовтні 2011 року. Університет знаходиться в місті Познань, Польща. Бакалавріат триває 4 роки, та після закінчення навчання, випускникам присвоюють ступінь бакалавра Університету Громадської Психології за спеціальністю « дизайн». Це унікальна програма навчання, що включає в себе дизайнерську та гуманітарну освіту, яка була розроблена провідними експертами під керівництвом Лідевії Еделькорт, директора та наставника School of Form. 

School of Form - це молодий навчальний заклад, який розвивається швидкими темпами і якому немає аналогів у Європі. Випускники Школи Форм проектують для групи VOX, Skoda, Stattdecor, IKEA та інших відомих брендів. Для молодих дизайнерів пропонують цікаві можливості для працевлаштування після закінчення навчального закладу, як у Польщі, так і за кордоном.

 

Навчання проходить на чотирьох спеціальностях (польською і англійською мовами):
· Комунікативний дизайн
· Дизайн інтер'єрів
· Дизайн одягу
· Промисловий дизайн
Бакалавр - 3,5 роки
Початок програми - жовтень

Додатково навчальний заклад проводить курс польської мови для адаптації (* на вибір. При виборі курсу студент отримує річну візу з початку мовних курсів).
Тривалість 01.09.2016 -29.09.2016 - 100 годин занять, вартість для студентів SoF - 250 євро.

 

 

Два типи розміщення: 
•    двомісне 
•    одномісне

Вартість проживання у двомісній кімнаті від 125 дол. на місяць.
Одномісне розміщення від 165 дол. на місяць

· Бакалавр англійською мовою - € 5800 на рік
· Бакалавр польською мовою - від PLN 13200 (близько € 3020) на рік

Персональная консультация бесплатно
Мы поможем определиться и подобрать подходящее направление
Ваше повідомлення успішно відправлене!