28 способів зацікавити дітей влітку як альтернатива бабусям та дідусям :)
 1. Незабаром довгоочікувана пора канікул для дітей,- час головного болю батьків та сезон щоденних пиріжків для бабусь. Пропонуємо відкласти покупку квитка на потяг до моменту щирого “скучили” і поглянути на ситуацію під іншим кутом.

 1. Вигадуйте казки та пишіть розповіді — заняття сприяє розвитку творчого потенціалу у дітей та повертає у казковий світ дитинства дорослих.
 2. Будуйте замки з піску. Доречі, кінетичний пісок,- новомодна альтернатива,- 100% антискука для дітей та антистрес для батьків.
 3. Катайтесь на велосипедах,- свіже повітря та активні фізичні навантаження сприяють генерації гормону “щастя” у людей, незалежно від віку.
 4. Влаштовуйте сімейні пікніки,- подібні милі посиденьки допомогають дітям відчувати принадлежність до суспільства та створюють затишну атмосферу всередині сім'ї.
 5. Посадіть дерева в найближчому парку,- дієво допомагає віховувати почуття усвідомленності та відповідальності з раннього віку.
 6. Намалюйте кольорові комікси, можна поєднати із казкою,- чудова альтернатива стандартнім розмальовкам, дайте волю уяві!

 1. Влаштуйте любительську сімейну фотосесію,- подібне проведення часу в тісному сімейному колі напевно запам'ятається надовго, а живі, веселі та емоційні фото стануть чудовим доповненням до колекції спогадів.
 2. Зробіть ревізію речей для передачі благодійним організаціям,- допомогає розбудити у дітей відчуття здорового співчуття та усвідомлення, що користь можна приносити і без великих матеріальних витрат, ну і +500 до карми :)
 3. Грайте з дітьми в шахи,- чудовий спосіб розвивати стратегічне мислення у людей будь-якої вікової категорії.
 4. Створіть яскраву сімейну картину з відбитків рук,- веселе заняття сприяє зближенню та довірливим відносинам між батьками та дітьми, приємним бонусом буде барвисте доповнення до затишку та інтер'єру Вашого дому.

 1. Візьміть з притулку щеня чи кошеня,- напевно буде дуже приємно усвідомлювати, що рятуючи одне життя, Ви даруєте своїй дитині відданого друга на довгі роки, плюс це корисний лайфхак — в найближчий місяць дитина, без сумніву, буде захоплена новим членом сім'ї.
 2. Побудуйте шалаш із підручних засобів вдома або хатинку на дереві разом з дітьми,- як показує прктика, батько чудово порається з цим завданням, з незворушним виразом обличчя, але ми ж з Вами знаємо, що за ним криється майже дитячий захват і втілення давньої мрії.

 1. Розведіть багаття та підсмажте зефірки,- гарний спосіб скоротати вихідний вечір і самий час для страшних історій.
 2. Вивчайте разом з дітьми іноземні мови,- чудова практика для всіх членів сім'ї, до того ж в юному віці засвоєння мови дається легше та швидше.
 3. Створіть домашній театр тіней,- цікаве заняття стане прекрасним доповненням до колекції сімейних традицій.
 4. Плетіть віночки з квітів,- медитативна діяльність надовго зачепить увагу як дітей, так і дорослих.
 5. У дощову погоду влаштовуйте ігри та стрибки по калюжах, озброївшись резиновими чоботами,- чудовий спосіб для батьків згадати своє власне дитинство та повеселитися всією сім'єю.
 6. Влаштуйте морський бій з паперових корабликів, пущених по воді,- подібна забава напевно прийдеться до смаку юним капітанам та їх батькам.
 7. Проводьте наукові дослідження та досліди в домашніх умовах, цікаво та пізнавально для представників будь-якого вікую

 1. Згадайте з Вашого дитинства рецепт мильних бульбашок та зробіть разом з дитиною,- і краще утриматись від демонстрації Вашого вміння ловити бульбашки язиком :)
 2. Пограйте у футбол всією родиною та влаштуйте змагання з друзями,- активне зайняття сприяє згуртуванню та виховує здоровий змагальний дух у дітей, до того ж вибір спорту не обмежений: теніс, баскетбол, водне поло, сквош, гольф, волейбол тощо.
 3. Зробіть разом морозиво домашнього виготовлення із банана та чорниці,- здорова альтернатива фабричному морозиву, той момент, коли смачне може бути корисним.
 4. Будучи у відпустці,спробуйте разом займатись дайвінгом,- чудова можливість познайомитись з неймовірно красивим підводним світом різних куточків планети, розділити яскраві враження і отримати спогади на все життя. Кваліфіковані інструктори із поважних дайв-центрів допоможуть зробити знайомство безпечним для Вас і дитини.
 5. Грайте в “крокодила”, вигадуйте сценарії для домашнього КВН,- гарний спосіб посміятися та повеселитися як в сімейному колі, так і з друзями.

 1. Долучіть дитину до різноманітних секцій, будь то малювання, музика, спорт чи дитячі курси кулінарнного мистецтва,- дозвольте дитині зробити самостійний вибір, в залежності від природних сильностей, подібні заняття є відмінним засобом соціалізації в суспільстві однолітків, допомогають розвивати здатніть усвідомленного прийняття самостійних рішень та знаходити нових друзів по інтересам.
 2. Відправте дитину adventure табору,- нарешті пункт, у якому ми можемо бути корисні :)
 3. Дитячий табір для вивчення англійської мови також може бути чудовим інструментом в розвитку та навчанні,- дитина отримає унікальну можливість постіного спілкування з однолітками із різних країн англійською і, знаходячись в мовному середовищі за кордоном, зможе максимально ефективно вивчати іноземну мову. До речі, в цьому ми також з радістю можемо допомогта Вам :)
 4. Як альтернативний варіант,- табір виживання для так званих “дітей асфальту”, нові корисні навички и незабутні враження забезпечені. Приємний бонус — одвічний шкільний твір “як я провів літо” більше не буде Вашою проблемою.

 

Отже, ми з радістю поділилися з Вами цікавими варіантами проведення часу літніх канікул для Ваших діток. Будемо також раді взяти участь в його організації :)