Що робити на зимових канікулах?

Хтось чекає на зимові канікули з нетерпінням, а хтось вважає цей час нудним та нецікавим.

Щоб розвіяти будь-які натяки на зимову депресію, ми зібрали для вас невеликий список занять, які допоможуть  провести час з користю.

Що ви можете зробити…

Відвідати цікаві місця

У цей час проводиться величезна кількість ярмарок і новорічних/різдвяних заходів. Чому б не сходити туди разом з друзями та близькими? Зануритись у святкову атмосферу і зробити купу гарних фото.

А також ніхто не відміняв фільми, спектаклі і постановки. Якщо ви давно хотіли щось подивитись і завжди відкладали, зараз – саме час.

Зайнятися спортом

Кожен ранок плануєте почати з зарядки або пробіжки, але все ніяк не складається? Канікули – чудова можливість для напрацювання нових звичок. Або ж – шанс нарешті піти в зал і почати тренуватись.

Зайнятися саморозвитком

Якщо ви зібрали вже цілий список книг, які планували прочитати, але до них так і не дійшли руки – у вас з’явився шанс усе виправити. А також ви можете ще більше часу приділити своєму розвитку і почати оволодіння новими навичками: вивчення англійської, німецької, іспанської або іншої іноземної мови, малювання, танці… Або ж вдосконалюйте свої навички за допомогою безкоштовних онлайн курсів МООС від ВНЗ з усього світу у практично будь-якій сфері.

Поєднати подорожі з навчанням

Любите подорожувати і відкривати для себе нові міста та горизонти? Доповніть свій список місць новою країною. Або ж поєднайте відвідання іншої країни з користю – наприклад, курсами англійської в Лондоні. Для дітей це може бути поїздка у повноцінний табір з уроками, проживанням, харчуванням, екскурсіями і культурною програмою і, звичайно ж, казковим зимовим Лондоном.

Не на останньому місці німецька та французька мови, які можна поєднати з гірськолижними курортами. Якщо вам цікавий такий варіант, подумайте про поїздку у Францію або Швейцарію.

Відвідати друзів та близьких

На канікулах нарешті з’являється час, якого завжди так не вистачає, щоб відвідати своїх близьких та рідних людей. Сімейна атмосфера, спогади і такі теплі та щирі посмішки.

Підвести підсумки і побудувати плани

Що із задуманого за минулий рік ви реалізували, а чого досягти не вдалось? Які у вас плани на наступний рік? Розпишіть детально свій список бажань та задач і звіряйтесь з ним час від часу, щоб розуміти, як скоригувати свої дії і досягти бажаного результату.

Яскравих вам та цікавих канікул!


Персональная консультация бесплатно
Мы поможем определиться и подобрать подходящее направление
Ваше повідомлення успішно відправлене!