Наша адреса: м.Київ

вул. Коперника, 29

Знайти

The Great Lakes College of Toronto

  • Розташування: Канада, Торонто
  • Мова навчання: англійська
  • Вік: від 14 років
CAD 12500

Спеціалізована школа з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади

Залишити заявку
Ваша заявка успешно отправлена!
  • Опис
  • Програма
  • Проживання
  • Фото/відео
  • Ціни

Great Lakes Коледж Торонто є сертифікованою школою яка розташована в центрі Торонто, Канаді. Заснована в 1978 році, школа проводить досвід з навчання в міжнародних середніх школах і учнів середньої школи протягом останніх 35 років. Ми спеціалізуємося на підготовці наших студентів до вступу в північноамериканські університети, а також коледжі, надаємо допомогу студентам у вивченні англійської як другої мови . GLCT відома програма «Програма персоналізованої освіти», в якій ми прагнемо задовольнити різні потреби всіх наших унікальних студентів.

Шкільні доступні програми:
Fast-Track University Preparation Program (Програма прискореної підготовки)
 (GLCT) є однією з небагатьох підготовчих шкіл в провінції Онтаріо, яка пропонує студентам вступати 5 разів в навчальному році. Ви можете задатися питанням, чому у нас так багато семестрів протягом одного календарного року. У Канаді існує два основних прийоми, коли університети приймають нових студентів, вересень та січень. Крім того, деякі університети приймають студентів в травні на літній сесії.

Regular University Preparation Program
    Університетські / коледж, підготовчі курси включають в себе зміст, який має відношення до обох програм, як для навчання в коледжі так і університеті. Ці курси призначені для отримання студентам знань та навичок, які є необхідними для виконання вимог вступу до конкретних університетів та коледжів. 
9-12 клас
    Свого часу в GLCT студенти обрали відповідну комбінацію академічних курсів для того, щоб додати в свої знання і навички бази, вивчити курси, що представляють інтерес; визначити тип освітньої програми якак найкраще підходить в університеті / коледжі та отримати  змогу вступити до університету або коледжу. Випускники отримують провінційний Ontario Secondary School Diploma від Міністерства освіти. Багато випускників також отримують Онтаріо Scholar сертифікат.
Англійська як (ESL) програма другої мови
    Наша програма друга мова (ESL) на основі навчальної програми, розроблена Міністерством освіти Онтаріо і викладається штатом високопрофесійних викладачів. Ця програма дозволяє студентам придбати ефективні комунікативні навички у всіх областях вивчення мови, включаючи читання, письмо, розмову та аудіювання. Це дозволяє студентам досягти високого рівня англійської мови, необхідного для успіху в середній школі та університеті. Студенти мають змогу закінчити один рівень ESL за два місяці.
Вивчення мови і літні табори (2 - 3 тижні)
     З 1994 року наш коледж пропонує вивчення мови і літні табори. Успіх цих літніх таборів зростає з кожним роком, залучаючи молодих людей з усього світу. Наша річна програма табору дозволяє студентам вивчати і практикувати свою англійську мову як другу мову (ESL) і в той же час, весело провести час відвідуючи головні визначні пам'ятки в Торонто та інших областях в провінціях Онтаріо і Квебек.
IELTS
    Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS)

{$itemfilter16}
{$itemfilter17}
Персональная консультация бесплатно
Мы поможем определиться и подобрать подходящее направление
Ваше повідомлення успішно відправлене!